• Výstava KUŘIM

  Tradiční výstava králíků, drůbeže a holubů s regionální účastí Kuřim 2017 se uskuteční ve dnech 14. - 15.října 2017 ve výstavním areálu na ulici Otevřené. Více informací v rubrice Výstava Kuřim.

 • Aktuality

  Naše ZO posílila! Máme nové králíkáře. Počet chovaných plemen králíků jsme rozšířili o další výstavně atraktivní….

 • Partneři a sponzoři naší výstavy

  Město Kuřim – hlavní partner výstavy Zahradnictví u Kopřivů Šebrov, SABE spol. s.r.o., Minimax GmbH&Co.KG, PIVNÍ KLUB, AUTOPETR s.r.o., KAMPOS, s.r.o., FALKY spol. s r.o., JOHNY SERVIS s.r.o., Martin Vodka - Penzion U MOSTU, KONY trade s.r.o., Restaurace U Mertů, ČESKÝ ROZHLAS BRNO

 • Partnerské základní organizace

  Každoročně soutěžíme společně s dalšími pěti základními organizacemi Českého svazu chovatelů - ZO Brno-Jehnice, ZO Brno-Židenice, ZO Tišnov, ZO Bystřice nad Pernštejnem a ZO Olešnice o vítěze jednotlivých odborností (králíci, holubi, drůbež) i o celkového vítěze. Letošní soutěž se uskuteční v rámci místní výstavy v Tišnově ve dnech 22. – 24. září 2017.

 • Nabízíme členství

  Přijďte mezi nás! Informace a formulář přihlášky v rubrice Přihláška do spolku.

 

Ve dnech 18. - 19. 2. 2017 se v Lysicích konala 10. prodejní Matějská výstava králíků. Této výstavy se zúčastnil z kuřimských chovatelů Otakar Konečný s kolekcí S3 meklenburských strakáčů černých s oceněním 2 x 95,0 a 94,0 bodů (284,0 bodů za kolekci) a získal čestnou cenu. Celkem bylo vystaveno 204ks králíků 44 plemen a barevných rázů, velká část prodejných. Výstavu provázela výborná atmosféra, prodáno bylo velké množství králíků a nejúspěšnější vystavovatelé obdrželi pěkné čestné ceny. Doporučení králíkářům tuto výstavu příště navštívit.

Copyright © 2018 Český svaz chovatelů Základní organizace Kuřim Rights Reserved.


   logo1             Logo Kurim RGB           oob         statnivs