• Výstava KUŘIM

  Tradiční výstava králíků, drůbeže a holubů s regionální účastí Kuřim 2017 se uskuteční ve dnech 14. - 15.října 2017 ve výstavním areálu na ulici Otevřené. Více informací v rubrice Výstava Kuřim.

 • Aktuality

  Naše ZO posílila! Máme nové králíkáře. Počet chovaných plemen králíků jsme rozšířili o další výstavně atraktivní….

 • Partneři a sponzoři naší výstavy

  Město Kuřim – hlavní partner výstavy Zahradnictví u Kopřivů Šebrov, SABE spol. s.r.o., Minimax GmbH&Co.KG, PIVNÍ KLUB, AUTOPETR s.r.o., KAMPOS, s.r.o., FALKY spol. s r.o., JOHNY SERVIS s.r.o., Martin Vodka - Penzion U MOSTU, KONY trade s.r.o., Restaurace U Mertů, ČESKÝ ROZHLAS BRNO

 • Partnerské základní organizace

  Každoročně soutěžíme společně s dalšími pěti základními organizacemi Českého svazu chovatelů - ZO Brno-Jehnice, ZO Brno-Židenice, ZO Tišnov, ZO Bystřice nad Pernštejnem a ZO Olešnice o vítěze jednotlivých odborností (králíci, holubi, drůbež) i o celkového vítěze. Letošní soutěž se uskuteční v rámci místní výstavy v Tišnově ve dnech 22. – 24. září 2017.

 • Nabízíme členství

  Přijďte mezi nás! Informace a formulář přihlášky v rubrice Přihláška do spolku.

 

Ve dnech 8. - 9. října 2017 se v Bohdalově konala tradiční Výstava Vysočiny. Z kuřimských chovatelů se této výstavy zúčastnili D. Malá, L. Pokorný a Z.Foltan. Jejich výsledky jsou následující:

D. Malá vystavila kolekci S2+2  Nb a získala ocenění 95,30, 95,5, 96,0 a 96,5 bodů, za kolekci a jednotlivce čestnou cenu a současně i pohár za vítězství v Memoriálu Josefa Karmazína za najlépe oceněnou kolekci Nb. Současně za Nb získala titul a plaketu Mistr Vysočiny. 1.0 s oceněním 96,5 byl jeden ze dvou králíků s takto vysokým oceněním v rámci celé výstavy. Šampionem výstavy se však stal ten druhý - bílý rex. Dále D. Malá vystavila zakrslé bílopesíkaté černé - kolekci S3 s oceněním 2x 93,0 a 93,5 bodů a jednotlivce s oceněním 96,0 a čestnou cenou.

L.Pokorný vystavil dvě kolekce Ha: S3 s oceněním 2 x 92,5 a 2x 93,5 bodů a S3 s oceněním 2x 94,30 a 93,0 bodů.

Z.Foltan vystavil antverpské vousáče křepelčí s oceněním 2 x 92,0 a 93,5 bodů a čestnou cenou.

Copyright © 2018 Český svaz chovatelů Základní organizace Kuřim Rights Reserved.