• Výstava KUŘIM

  Tradiční výstava králíků, drůbeže a holubů s regionální účastí Kuřim 2019 se uskuteční ve dnech 12. - 13.října 2019 ve výstavním areálu na ulici Otevřené. Více informací v rubrice Výstava Kuřim.

 • Aktuality

  V letošním roce je naše ZO pořadatelem Oblastní výstavy mladých králíků a mladé drůbeže – 31. 8. – 1. 9. 2019, více v rubrice Výstava Kuřim..

 • Partneři a sponzoři naší výstavy

  Město Kuřim – hlavní partner výstavy, Zahradnictví u Kopřivů Šebrov, SABE spol. s.r.o., Minimax GmbH&Co.KG, PIVNÍ KLUB, AUTOPETR s.r.o., KAMPOS, s.r.o., FALKY spol. s r.o., JOHNY SERVIS s.r.o., KONY trade s.r.o., Restaurace U Mertů, ČESKÝ ROZHLAS BRNO

 • Aktuality

  Počet chovaných plemen králíků jsme rozšířili o další výstavně atraktivní…

 • Nabízíme členství

  Přijďte mezi nás! Informace a formulář přihlášky v rubrice Přihláška do spolku.

 

Letošní přípravy výstavy králíků, drůbeže a holubů s regionální účastí Kuřim 2018 finišují. Celkem  je na výstavu přihlášeno 169 ks králíků 30 plemen a barevných rázů (máme i angoráky!), 179 ks holubů 38 plemen a barevných rázů a 42 volier drůbeže 27 plemen a barevných rázů, včetně vodní drůbeže. Poměrně hodně zvířat je zde prodejných. Účast na této výstavě přijalo celkem 57 vystavovatelů (včetně 8 mladých chovatelů) ze širokého okolí regionu Kuřimska, budou vystavovat i chovatelé z Vysočiny i jihu od Brna. Počasí se zdá přát bude, tajkže vzhůru na naši výstavu! Bude co k vidění!

 

 

Copyright © 2019 Český svaz chovatelů Základní organizace Kuřim Rights Reserved.