• Výstava KUŘIM

  Tradiční výstava králíků, drůbeže a holubů s regionální účastí Kuřim 2023 se uskuteční ve dnech 14. - 15.října 2023 ve výstavním areálu na ulici Otevřené. Více informací v rubrice Výstava Kuřim.

 • Aktuality

  Naše ZO rozšířila svoje řady o další členy, včetně mladých chovatelů. Máme co nabídnout….

 • Partneři a sponzoři naší výstavy

  Město Kuřim – hlavní partner výstavy Zahradnictví u Kopřivů Šebrov, SABE spol. s.r.o., Minimax GmbH&Co.KG, PIVNÍ KLUB, AUTOPETR s.r.o., KAMPOS, s.r.o., JOHNY SERVIS s.r.o., KONY trade s.r.o., Steinex a.s., STAPROP, Ekofarma Nelepeč, Pivovar Na Kopečku, Jan Brandtner – stavební, pokrývačské a zednické práce, Ing. Josef Sojka – Nákup a prodej zemědělských produktů a potřeb

 • Aktuality

  Počet chovaných plemen králíků jsme rozšířili o další výstavně atraktivní…

 • Nabízíme členství

  Přijďte mezi nás! Informace a formulář přihlášky v rubrice Přihláška do spolku.

 

Ve dnech 8. a 9. srpna 2020 se v Olešnici na Moravě konala tradiční pouťová výstava, které se zúčastnili se svými odchovy 3 zástupci ZO Kuřim. Dagmar Malá vystavila králíky novozélandské bílé s bodovým hodnocením 3 x 96,0 a 95,5 bodů a získala pohár za vítěznou kolekci králíků výstavy. Králíky dále vystavil Libor Reidlinger s oceněním kolekce 95,0, 94,5, 94,0 a 0 a dále jednotlivce 94,0 bodů. L. Reidlinger dále vystavil poprvé ve své chovatelské kariéře drůběž, a to zdrobnělé holandské chocholaté slepice s výborným oceněním 2x 95,0 a 94,0 bodů + čestná cena. Gustav Král vystavil holuby - prácheňské káníky modré s oceněním 3x 95,0 + ČC, 93,0 a N a dále prácheňské káníky žluté s oceněním 2x 95,0, 94,0 a 93,0 bodů. 

 

Copyright © 2024 Český svaz chovatelů Základní organizace Kuřim Rights Reserved.