• Výstava KUŘIM

  Tradiční výstava králíků, drůbeže a holubů s regionální účastí Kuřim 2023 se uskuteční ve dnech 14. - 15.října 2023 ve výstavním areálu na ulici Otevřené. Více informací v rubrice Výstava Kuřim.

 • Aktuality

  Naše ZO rozšířila svoje řady o další členy, včetně mladých chovatelů. Máme co nabídnout….

 • Partneři a sponzoři naší výstavy

  Město Kuřim – hlavní partner výstavy Zahradnictví u Kopřivů Šebrov, SABE spol. s.r.o., Minimax GmbH&Co.KG, PIVNÍ KLUB, AUTOPETR s.r.o., KAMPOS, s.r.o., JOHNY SERVIS s.r.o., KONY trade s.r.o., Steinex a.s., STAPROP, Ekofarma Nelepeč, Pivovar Na Kopečku, Jan Brandtner – stavební, pokrývačské a zednické práce, Ing. Josef Sojka – Nákup a prodej zemědělských produktů a potřeb

 • Aktuality

  Počet chovaných plemen králíků jsme rozšířili o další výstavně atraktivní…

 • Nabízíme členství

  Přijďte mezi nás! Informace a formulář přihlášky v rubrice Přihláška do spolku.

 

Ve dnech 6. - 7. 8. 2022 se konala v Olešnici na Moravě okresní výstava králíků, drůbeže a holubů. Této výstavy se zúčastnili 4 kuřimští chovatelé - D. Malá, E. Sedláková, J. Jurný a B. Vykoupil. Všichni si z výstavy odvezli ocenění svých odchovů.

 

Výsledky jsou tyto: Králíci: D. Malá vystavila kolekci Nb s oceněním 95,5 a 3x 95,0 a získala za součet bodů 380,5 pohár pro nejlepší kolekci výstavy. Dále vystavila 0,1 zakrslé bílopesíkaté černé s oceněním 96,0 bodů a získala pohár pro nejlepší samici výstavy.
E. Sedláková vystavila zakrslé tříslové černé, přičemž samička získala 97,0 bodů a pohár pro nejlepšího králíka výstavy a sameček 96,0 bodů a pohár pro nejlepšího samce výstavy.

Holubi: J.Jurný vystavil voliéru  brněnských voláčů isabela s ocneěním 95,0, 94,0, 2x 93,0 a 92,5 bodů a získal čestnou cenu. Dále vystavil voliéru koburských skřivanů bezpruhých,  s oceněním 95,0, 96,0 a 2x 94,0 bodů a získal pohár pro nejlepší voliéru holubů.
B. Vykoupil vystavil norimberské skřivany s oceněním 2x 95,0 , 93,0 a 92,0 bodů a získal čestnou cenu.  

Copyright © 2024 Český svaz chovatelů Základní organizace Kuřim Rights Reserved.