• Výstava KUŘIM

  Tradiční výstava králíků, drůbeže a holubů s regionální účastí Kuřim 2023 se uskuteční ve dnech 14. - 15.října 2023 ve výstavním areálu na ulici Otevřené. Více informací v rubrice Výstava Kuřim.

 • Aktuality

  Naše ZO rozšířila svoje řady o další členy, včetně mladých chovatelů. Máme co nabídnout….

 • Partneři a sponzoři naší výstavy

  Město Kuřim – hlavní partner výstavy Zahradnictví u Kopřivů Šebrov, SABE spol. s.r.o., Minimax GmbH&Co.KG, PIVNÍ KLUB, AUTOPETR s.r.o., KAMPOS, s.r.o., JOHNY SERVIS s.r.o., KONY trade s.r.o., Steinex a.s., STAPROP, Ekofarma Nelepeč, Pivovar Na Kopečku, Jan Brandtner – stavební, pokrývačské a zednické práce, Ing. Josef Sojka – Nákup a prodej zemědělských produktů a potřeb

 • Aktuality

  Počet chovaných plemen králíků jsme rozšířili o další výstavně atraktivní…

 • Nabízíme členství

  Přijďte mezi nás! Informace a formulář přihlášky v rubrice Přihláška do spolku.

 

Dne 4. 3. 2023 se v Rájci-Jestřebí konala tradiční prodejní výstava králíků. Z kuřimských chovatelů králíků se výstavy zúčastnili Martin Pleskač, Otakar Konečný, Libor Reidlinger, Matěj Reidlinger  a Dagmar Malá. Jejich výsledky jsou následující:

 

L. Reidlinger vystavil Vss s oceněním 2 x 94,5, 94,0 a 93,0 bodů. O. Konečný vystavil meklenburské strakáče černé s oceněním 3x 93,5 bodů. M. Pleskač vystavil vídeňské modré s oceněním 91,5 a 92,5 bodů. D. Malá vystavila Nb s oceněním 96,0 a 95,5 a dále zakrslé bílopesíkaté černé - samici s oceněním 96,0 bodů a ČC. M. Reidlinger vystavil zakrslé modré s oceněním 93,5 bodů.

Copyright © 2024 Český svaz chovatelů Základní organizace Kuřim Rights Reserved.