• Výstava KUŘIM

  Tradiční výstava králíků, drůbeže a holubů s regionální účastí Kuřim 2023 se uskuteční ve dnech 14. - 15.října 2023 ve výstavním areálu na ulici Otevřené. Více informací v rubrice Výstava Kuřim.

 • Aktuality

  Naše ZO rozšířila svoje řady o další členy, včetně mladých chovatelů. Máme co nabídnout….

 • Partneři a sponzoři naší výstavy

  Město Kuřim – hlavní partner výstavy Zahradnictví u Kopřivů Šebrov, SABE spol. s.r.o., Minimax GmbH&Co.KG, PIVNÍ KLUB, AUTOPETR s.r.o., KAMPOS, s.r.o., JOHNY SERVIS s.r.o., KONY trade s.r.o., Steinex a.s., STAPROP, Ekofarma Nelepeč, Pivovar Na Kopečku, Jan Brandtner – stavební, pokrývačské a zednické práce, Ing. Josef Sojka – Nákup a prodej zemědělských produktů a potřeb

 • Aktuality

  Počet chovaných plemen králíků jsme rozšířili o další výstavně atraktivní…

 • Nabízíme členství

  Přijďte mezi nás! Informace a formulář přihlášky v rubrice Přihláška do spolku.

 

Ve dnech 1. - 2.října 2016 se v Bohdalově kolala tradiční Výstava Vysočiny. Z kuřimských chovatelů se této výstavy účastnili tito: O.Konečný s meklenbusrkými strakáči, D.Malá s novozélandskými bílými, L.Pokorný s havanami a Z.Foltan s antverpskými vousáči křepelčími. Jejich výsledky jsou následující:

O.Konečný vystavil dva meklenburské strakáče černé s oceněním 94,0 a 95,0 bodu(ČC), D.Malá vystavila kolekci Nb s oceněním 96,5 (Šampion Vysočiny), 96,0 a 2x 95,5 bodů. Současně zíkala cenu Josefa Karmazína za nejlepší kolekci Nb a Titul Mistr Vysočiny. L.Pokorný vystavil dvě kolekce havan s oceněním 2x 94,5, 94,0 a 93,5 bodů (S4) a 94,5, 94,0 a 93,5 bodů (S3).

Z.Foltan vystavil voliéru 1,2 antverpských vousáčů křepelčích a oceněním 3x 92,0 bodů.

Copyright © 2024 Český svaz chovatelů Základní organizace Kuřim Rights Reserved.