• Výstava KUŘIM

  Tradiční výstava králíků, drůbeže a holubů s regionální účastí Kuřim 2023 se uskuteční ve dnech 14. - 15.října 2023 ve výstavním areálu na ulici Otevřené. Více informací v rubrice Výstava Kuřim.

 • Aktuality

  Naše ZO rozšířila svoje řady o další členy, včetně mladých chovatelů. Máme co nabídnout….

 • Partneři a sponzoři naší výstavy

  Město Kuřim – hlavní partner výstavy Zahradnictví u Kopřivů Šebrov, SABE spol. s.r.o., Minimax GmbH&Co.KG, PIVNÍ KLUB, AUTOPETR s.r.o., KAMPOS, s.r.o., JOHNY SERVIS s.r.o., KONY trade s.r.o., Steinex a.s., STAPROP, Ekofarma Nelepeč, Pivovar Na Kopečku, Jan Brandtner – stavební, pokrývačské a zednické práce, Ing. Josef Sojka – Nákup a prodej zemědělských produktů a potřeb

 • Aktuality

  Počet chovaných plemen králíků jsme rozšířili o další výstavně atraktivní…

 • Nabízíme členství

  Přijďte mezi nás! Informace a formulář přihlášky v rubrice Přihláška do spolku.

 

Dne 4.3.2017 se konala ve výstavním ateálu ZO ČSCH Rájec-Jestřebí tradiční prodejní výstava králíků. Celkem bylo vstaveno 153 ks králíků, mezi nimi i 8 ks králíků kuřimských chovatelů.

O.Konečný vystavil 2 ks meklenburských strakáčů černých s oceněním 2 x 94,5 bodů. T.Ondrouch vystavil kalifornské černé s oceněním 2 x 93,0 a 92,0 bodů a dále zemplínského s oceněním 93,5 bodů. D. Malá vystavila 2 ks zakrslých bílopesíkatých černých s oceněním 93,0 a 95,0 bodů.

Copyright © 2024 Český svaz chovatelů Základní organizace Kuřim Rights Reserved.