• Výstava KUŘIM

  Tradiční výstava králíků, drůbeže a holubů s regionální účastí Kuřim 2023 se uskuteční ve dnech 14. - 15.října 2023 ve výstavním areálu na ulici Otevřené. Více informací v rubrice Výstava Kuřim.

 • Aktuality

  Naše ZO rozšířila svoje řady o další členy, včetně mladých chovatelů. Máme co nabídnout….

 • Partneři a sponzoři naší výstavy

  Město Kuřim – hlavní partner výstavy Zahradnictví u Kopřivů Šebrov, SABE spol. s.r.o., Minimax GmbH&Co.KG, PIVNÍ KLUB, AUTOPETR s.r.o., KAMPOS, s.r.o., JOHNY SERVIS s.r.o., KONY trade s.r.o., Steinex a.s., STAPROP, Ekofarma Nelepeč, Pivovar Na Kopečku, Jan Brandtner – stavební, pokrývačské a zednické práce, Ing. Josef Sojka – Nákup a prodej zemědělských produktů a potřeb

 • Aktuality

  Počet chovaných plemen králíků jsme rozšířili o další výstavně atraktivní…

 • Nabízíme členství

  Přijďte mezi nás! Informace a formulář přihlášky v rubrice Přihláška do spolku.

 

Ve dnech 12. - 13. srpna 2017 se konala v Olešnici na Moravě tradiční pouťová výstava králíků, drůbeže a holubů. Z kuřimských chovatelů se výstavy zúčastnili pouze králíkáři - D. Malá, M. Vlk, L. Reidlinger a M. Reidlinger MCH. Jejich výsledky jsou následující:

M. Vlk vystavil čtyřčlennou kolekci Vss s oceněním 94,5, 2x 94,0 a 93,0 bodů a za tuto kolekci získal čestnou cenu. D. Malá vystavila čtyřčlennou kolekci Nb s oceněním  96,0, 2 x 95,0 a 94,5 bodů a zíkala pohár za nejlepší 4člennou kolekci králíků. Dále vystavila 2 ks zakrslých bílopesíkatých černých s oceněním 94,5 a 93,0 bodů. L. Reidlinger vystavil 4 jednotlivce zakrslých hototských bílých s oceněním 94,5, 93,5, 93,0 a 92,5 bodů. M. Reidlinger MCH vystavil dva jednotlivce zakrslých modrých s oceněním 94,0 a 93,0 bodů.

Copyright © 2024 Český svaz chovatelů Základní organizace Kuřim Rights Reserved.