• Výstava KUŘIM

  Tradiční výstava králíků, drůbeže a holubů s regionální účastí Kuřim 2023 se uskuteční ve dnech 14. - 15.října 2023 ve výstavním areálu na ulici Otevřené. Více informací v rubrice Výstava Kuřim.

 • Aktuality

  Naše ZO rozšířila svoje řady o další členy, včetně mladých chovatelů. Máme co nabídnout….

 • Partneři a sponzoři naší výstavy

  Město Kuřim – hlavní partner výstavy Zahradnictví u Kopřivů Šebrov, SABE spol. s.r.o., Minimax GmbH&Co.KG, PIVNÍ KLUB, AUTOPETR s.r.o., KAMPOS, s.r.o., JOHNY SERVIS s.r.o., KONY trade s.r.o., Steinex a.s., STAPROP, Ekofarma Nelepeč, Pivovar Na Kopečku, Jan Brandtner – stavební, pokrývačské a zednické práce, Ing. Josef Sojka – Nákup a prodej zemědělských produktů a potřeb

 • Aktuality

  Počet chovaných plemen králíků jsme rozšířili o další výstavně atraktivní…

 • Nabízíme členství

  Přijďte mezi nás! Informace a formulář přihlášky v rubrice Přihláška do spolku.

 

Ve dnech 2.a 3. září 2017 se v Sebranicích konala tradiční místní výstava králíků, drůbeže a holubů. Z kuřimských chovatelů se této výstavy zúčastnili králíkáři - M.Vlk, L. Reidlinger a M. Reidlinger MCH. Jejich výsledky jsou následující:

M.Vlk vystavil S4 Vss s oceněním 95,0,  2x 94,5 a 94,0 a získal čestnou cenu. L. Reidlinger vystavil S3 zakrslých hototských bílých s oceněním 95,0, 94,0 a 93,0 bodů a získal čestnou cenu. Dále vystavil jednotlivce téhož plemene  s oceněním 94,5 bodů. M. Reidlinger MCH vystavil dva jednotlivce zakrslých modrých s oceněním 94,0 a 91,0 bodů.

Copyright © 2024 Český svaz chovatelů Základní organizace Kuřim Rights Reserved.