• Výstava KUŘIM

  Tradiční výstava králíků, drůbeže a holubů s regionální účastí Kuřim 2023 se uskuteční ve dnech 14. - 15.října 2023 ve výstavním areálu na ulici Otevřené. Více informací v rubrice Výstava Kuřim.

 • Aktuality

  Naše ZO rozšířila svoje řady o další členy, včetně mladých chovatelů. Máme co nabídnout….

 • Partneři a sponzoři naší výstavy

  Město Kuřim – hlavní partner výstavy Zahradnictví u Kopřivů Šebrov, SABE spol. s.r.o., Minimax GmbH&Co.KG, PIVNÍ KLUB, AUTOPETR s.r.o., KAMPOS, s.r.o., JOHNY SERVIS s.r.o., KONY trade s.r.o., Steinex a.s., STAPROP, Ekofarma Nelepeč, Pivovar Na Kopečku, Jan Brandtner – stavební, pokrývačské a zednické práce, Ing. Josef Sojka – Nákup a prodej zemědělských produktů a potřeb

 • Aktuality

  Počet chovaných plemen králíků jsme rozšířili o další výstavně atraktivní…

 • Nabízíme členství

  Přijďte mezi nás! Informace a formulář přihlášky v rubrice Přihláška do spolku.

 

Tři dny před zahájením naší letošní výstavy králíků, drůbeže a holubů s regionální účastí Kuřim 2021 jsme administrativně připraveni. Přijali jsme přihlášky celkem od 40 chovatelů a na naši výstavě bude k vidění 145 ks králíků 28 plemen a barevných rázů,  172 ks holubů 41 plemen a barevných rázů a 108 ks drůbeže ( 41 voliér)  26 plemen a barevných rázů.

Výstava bude otevřena v sobotu 9. 10. 2021 od 13,00 do 19,00 hodin a v neděli od 8,00 do 15,00 hodin. Součástí nedělního programu výstavy budou komentované ukázky králičího hopu.

Copyright © 2024 Český svaz chovatelů Základní organizace Kuřim Rights Reserved.